Реєстрація запрошення іноземця до України

Запрошення в Україну для іноземця.
Запрошення іноземця до України являє собою документ встановленого зразка, який дозволяє іноземному громадянину або особі без громадянства отримати візу для в’їзду в нашу країну, також, цей документ дозволяє оформити посвідку на тимчасове проживання в Україні.
Для підприємств необхідний додатковий дозвіл на роботу, або відповідні документи. Для іноземних представництв – службова картка працівника представництва. Запрошення в Україну видає Державна міграційна служба України (ДМС). Запросити іноземця або особу без громадянства на Україну, можуть як фізичні так і юридичні особи.

Як оформити запрошення для іноземця.
Щоб оформити документ, сторона, яка запрошує, звертається до територіального відділення або органу ДМС: фізичні особи – за місцем проживання, юридичні – за місцем знаходження. Сторона, що запрошує, подає письмову заяву встановленого зразка на українській мові.
За правилами заборонено заповнювати бланк прописом, лише друкованими літерами, не можна використовувати скорочення, абревіатури, корегувань та виправлень.

Документи для отримання запрошення в Україну нерезидента – фізичної особи.
– заповнений бланк клопотання;
– власний паспорт (повертається одразу після прийняття документів);
– посвідка на тимчасове проживання, якщо запрошує іноземець або особа без громадянства, яка тимчасово проживає в Україні;
– документ, який підтверджує сплату держмита;
– копію сторінок паспорту особи, яку запрошують, додаючи завірений переклад тексту на українську мову.